fbpx

Prosimy dzwonić od PON do PT w godz. 09:00-18:00

Rolety okienne Poland

Rolety okienne Poland

Każdy z nas czasami chce ozdobić dom własnymi rękami. W końcu jest to świetna okazja, aby uczynić go wyjątkowym, rodzimym i jeszcze wygodniejszym. Oczywiście możesz namalować obraz, przesadzić rośliny domowe. Ale co, jeśli w szkole stało się jasne, że rysunek nie jest twoją mocną stroną, a każda nowa roślina nie przetrwa w twoim domu przez więcej niż 2 tygodnie?

W takim przypadku warto rozważyć samodzielną instalację żaluzji RedShade. To wcale nie jest trudne!

Wystarczy roleta, taśma miernicza, ołówek i zwykły nóż kuchenny.

Najpierw musisz zmierzyć szerokość okien za pomocą taśmy mierniczej. Nawet dziecko może sobie z tym poradzić. Następnie za pomocą konwencjonalnego noża należy wyciąć wymagany rozmiar żaluzji. Następnym krokiem jest usunięcie taśmy klejącej, I dociskanie rolet do czystej powierzchni ramy okiennej. Nie zapomnij użyć klipsów, aby łatwo i bezpiecznie rozłożyć lub złożyć rolety. 5 minut, a Twój dom wygląda już świeżo i ciekawiej, ty jestes zadowolony z wykonanej pracy, a twoja rodzina uważa cię za walet wszystkich zawodów.

Zakładanie żaluzji Radishade może być doskonałą rozrywką dla całej rodziny. Tak więc dyskusja na temat koloru rolet, wspólne oczekiwanie na dostawę i instalacja tego elementu wnętrza pomogą jeszcze bardziej zjednoczyć rodzinę.

Czy masz dzieci? Założę się, że podczas kwarantanny przegrałeś wszystkie gry planszowe, zebrałeś wszystkie łamigłówki i bawiłeś się z kotem w takim stopniu, że biedak boi się ponownie wyjść z domкu.

Dlaczego nie zaprosić dziecka do wspólnego zmierzenia szerokości okien i zainstalowania żaluzji? W ten sposób dziecko będzie nie tylko rozpraszać uwagę od laptopa, ale także spędzać czas z rodziną. Ponadto z pewnością poczuje swoje własne znaczenie. Oczywiście że tak! W końcu on i jego rodzice zajmują się tak ważną rzeczą – dekorowaniem domu rodzinnego.

Dodaj komentarz

Stylowe.

Ekologiczne.

Praktyczne.

Jedyny autoryzowany dystrybutor RediShade w Polsce