fbpx

Prosimy dzwonić od PON do PT w godz. 09:00-18:00

Rolety plisowane

Rolety plisowane

RediShade Inc. (USA)  produkuje ekologiczne rolety plisowane, które dekorują domy w całej Ameryce od ponad 20 lat. I wreszcie w Polsce mamy okazję wypróbować takie rozwiązanie we wasnym domu. W końcu oficjalny dystrybutor pojawił się w Polsce.

Nie ważne, gdzie mieszkasz – w Warszawie lub Krakowie, w Łodzi lub Wrocławiu, w Poznaniu lub Gdańsku. RediShade-PL dostarcza przesyłki do każdego zakątka kraju. Nawiasem mówiąc, bardzo szybko dostawa rozszerzy się na inne kraje europejskie.

Plisowane rolety doskonale uzupełnią każde wnętrze w domu lub mieszkaniu. Roleta jest prezentowana w 6 kolorach. 3 z nich, mianowicie biały, beżowy i cappuccino, mają niewielki stopień filtracji światła (od 5-50%). Będą więc dobrze uzupełniać pomieszczenie, w którym potrzebujesz dużo światła i przestrzeni. Z kolei pozostałe szare, czekoladowe i czarne mają silniejszy poziom zaciemnienia światła (do 99%).  

Dogodnie rozmiar można niezależnie regulować za pomocą zwykłego noża. Aby to zrobić, po prostu zmierz długość i szerokość okna i w razie potrzeby przyciąć plisy za pomocą ostrego noża. 

Jaka jest wyjątkowość takiego rozwiązania? Jak wiemy, wszystko genialne jest proste. Rzeczywiście, aby zainstalować plisy ECO RadiShade w domu, nie będą potrzebne żadne specjalne narzędzia ani sprzęt. Najprawdopodobniej okaże się to zrobione nawet przez dziecka.

Wystarczy usunąć taśmę klejącą i przykleić plisy do czystej powierzchni ramy okiennej, szkła lub ściany.

Plisy ECO RediShade są idealne do dekoracji domu dla dużej rodziny. Zaslony są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Kupując produkty Redi Shade, możemy być pewni bezpieczeństwa naszej rodziny. Czy to nie jest najważniejsze?


Dodaj komentarz

Stylowe.

Ekologiczne.

Praktyczne.

Jedyny autoryzowany dystrybutor RediShade w Polsce