fbpx

Prosimy dzwonić od PON do PT w godz. 09:00-18:00

Zachowywanie czystości wnętrz w trakcie pandemii COVID-19

Zachowywanie czystości wnętrz w trakcie pandemii COVID-19

Epidemia koronawirusa wymaga od wielu ludzi pozostawania w domowej kwarantannie. W tym trudnym czasie szczególnie ważne jest utrzymanie czystego domu. W szczególności należy przeprowadzać czyszczenie na mokro, aby kurz nie gromadził się na powierzchniach.

Zwykły kurz domowy składa się z cząstek organicznych i mineralnych, które odpadają ze wszystkiego, co nas otacza. Powłoka antystatyczna Rolet Redi Shadel nie pozwala na gromadzenie się tak niebezpiecznego pyłu w domu. Około 20% kurzu domowego to martwe łuski skóry i włosów oraz sierści zwierząt. Cząsteczki pyłu zatykają górne drogi oddechowe i płuca. Wdychając kurz domowy, stale odczuwasz stan zatrucia. Ten proces jest bardzo niebezpieczny dla naszego ciała. Dlatego żaluzje antystatyczne są niezbędną częścią wnętrza we współczesnych czasach. Taka powierzchnia odpycha kurz, który przynosimy z ulicy na nasze buty i ubrania. Za pomocą tych rolet toksyny i metale ciężkie nie osiądą w twoim domu.

Warto zauważyć, że rolety Redi Shade są wykonane w całości z materiałów przyjaznych dla środowiska. Kupując rolety z antystatyczną powłoką, zapewnisz nie tylko piękno i komfort w swoim domu, ale także bezpieczeństwo. Dlatego kupując je, możesz być pewny ich bezpieczeństwa. Takie materiały nie powodują alergii i są całkowicie bezpieczne dla dzieci.

W tej chwili, kiedy każdy z nas spędza cały czas w domu, szczególnie silna jest potrzeba zapewnienia komfortu w naszym mieszkaniu lub domu. Każdy chce powiesić piękne zdjęcie na ścianie, kupić świece, piękną pościel. Wiadomo, że okna są jednym z głównych akcentów każdego wnętrza. Dlatego do wyboru żaluzji należy podchodzić szczególnie odpowiedzialnie. Wszystko ma tutaj znaczenie – kolor rolet, ich rozmiar, filtrowanie światła, połączenie rolet z całym wnętrzem.

Postaraj się znaleźć maksimum pozytywnego w tej kwarantannie, spędzaj czas z najbliższymi i bądź zdrowy!

 

Dodaj komentarz

Stylowe.

Ekologiczne.

Praktyczne.

Jedyny autoryzowany dystrybutor RediShade w Polsce