RediShade Inc. (USA)  produkuje ekologiczne rolety plisowane, które dekorują domy w całej Ameryce od ponad 20 lat. I wreszcie w Polsce mamy okazję wypróbować takie rozwiązanie we wasnym domu. W końcu oficjalny dystrybutor pojawił się w Polsce.

Nie ważne, gdzie mieszkasz – w Warszawie lub Krakowie, w Łodzi lub Wrocławiu, w Poznaniu lub Gdańsku. RediShade-PL dostarcza przesyłki do każdego zakątka kraju. Nawiasem mówiąc, bardzo szybko dostawa rozszerzy się na inne kraje europejskie.

Plisowane rolety doskonale uzupełnią każde wnętrze w domu lub mieszkaniu. Roleta jest prezentowana w 6 kolorach. 3 z nich, mianowicie biały, beżowy i cappuccino, mają niewielki stopień filtracji światła (od 5-50%). Będą więc dobrze uzupełniać pomieszczenie, w którym potrzebujesz dużo światła i przestrzeni. Z kolei pozostałe szare, czekoladowe i czarne mają silniejszy poziom zaciemnienia światła (do 99%).  

O RediShade
O RediShade

Dogodnie rozmiar można niezależnie regulować za pomocą zwykłego noża. Aby to zrobić, po prostu zmierz długość i szerokość okna i w razie potrzeby przyciąć plisy za pomocą ostrego noża. 

Jaka jest wyjątkowość takiego rozwiązania? Jak wiemy, wszystko genialne jest proste. Rzeczywiście, aby zainstalować plisy ECO RadiShade w domu, nie będą potrzebne żadne specjalne narzędzia ani sprzęt. Najprawdopodobniej okaże się to zrobione nawet przez dziecka.

Wystarczy usunąć taśmę klejącą i przykleić plisy do czystej powierzchni ramy okiennej, szkła lub ściany.

O RediShade
O RediShade
O RediShade
O RediShade

Plisy ECO RediShade są idealne do dekoracji domu dla dużej rodziny. Zaslony są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Kupując produkty Redi Shade, możemy być pewni bezpieczeństwa naszej rodziny. Czy to nie jest najważniejsze?